ÇATI OSGB, başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere, çevre, kalite, enerji verimliliği ve yönetim sistemleri konularında danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin yanısıra firmalara ölçüm ve laboratuvar hizmetleri de sunmayı hedeflemektedir.

ÇATI OSGB, deneyimli uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine profesyonel çözümler üretirken temel amaç "bilgi ve birikimleri bir araya getirerek, beraber üretmenin ve paylaşmanın hazzını yaşamak" olarak belirlendi. 

ÇATI OSGB olarak çalışmaların temel uzman kadro ile sınırlı kalmaması ve sürekli genişlemesi esas hedeflerden birisi olarak saptandı. Bu süreçte; OSGB hizmetlerinin yanısıra danışmanlık, eğitim, ölçüm hizmetleri firmanın ana faaliyet alanları olarak belirlenirken, temel prensipler de tanımlandı: 

  • ÇATI OSGB, hizmet sunduğu her alanda müşterisinin karşısına teknik insan kimliği ile çıkar. Bu kimlikten hiçbir zaman vazgeçilmez, ödün verilmez.    
  • ÇATI OSGB’de iş yapan herkes ve iş yaptığımız herkes, şirketin ortağı olarak görülür. Bu nedenle her çalışan ve her müşteri ÇATI OSGB, için çok uzun sürecek beraberlik anlamına gelir.   
  • ÇATI OSGB’de yapılacak her iş ön değerlendirmeden geçirilirken, mühendislik etiği ve insancıl dünya görüşüne uygunluğu tartışılır. Buna göre işin yapılıp yapılmamasına karar verilir. Çevre duyarlılığı, insanlığın evrensel birikimi olan bilginin paylaşılması, evrensel kaynakların mühendislik yaklaşımı ile değerlendirilmesi ÇATI OSGB'nin başlıca öncelikleri arasında yer alır.
ÇATI OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Müh. Dan. Ölçüm ve Lab. Hiz. Ltd. Şti.  | Yüksel Cad.  No: 5/7 Kızılay/ANKARA | Tel: +90.312.419 72 72  Faks: +90.312.417 2284

We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. If you continue to use this site we will assume that you are happy with it.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.